شناخت نمسئله ای چالش برانگیز برای مردان است و همواره این کار را سخت و غیرممکن می انگارند. ن انسان هایی پیچیده و با احساسات و عواطف گوناگونی هستند که همین موضوع کار را برای مردان سخت می کند. شناخت زن ها احتیاج به مقداری درک و منطق دارد . زن ها با توجه به به ارزش ها، درونگرا یا برونگرا بودن و چند ملاک دیگر به سادگی قابل شناخت هستند. گاه باورهای غلط و محدود کننده شما را از تعامل صحیح و روبه رویی با ن دچار مشکل می کند. در ادامه راه هایی را برای شناخت بهتر ن ذکر کرده ایم.

برای دریافتمشاوره ی روانشناسیدر زمینه ی شناخت ن میتوانید با مشاوران مرکز هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره ی9099075228و از تهران با شماره9092305265تماس بگیرید.

بهترین ملاک های شناخت ن

بررسی ملاک های زیر در خانم ها به شما کمک می کنند تا شخص مورد نظر خود را از جنبه های گوناگونی ارزیابی کنید و ن را بهتر بشناسید. در ادامه برخی از مهم ترین ملاک هایشناخت نرا توضیح داده ایم.

شناخت ن | ارزش های ن

ارزش های هر کس تعیین کننده ی مسیر زندگی و هدف های او در آینده هستند. ارزش های زنی که با او آشنا شده اید چیست؟ مهمترین هدف زندگی اش کدام است؟ ترجیح میدهد آخر هفته ها به مهمانی برود یا طبیعت گردی را دوست دارد؟ آیا اصلا او هدفی برای خود دارد که به خاطرش صبح زود بیدار شود یا بی هدف زندگی میکند؟ پاسخ این سوال ها به شما کمک می کند تا ن را بهتر بشناسید.

هدفمند بودن نشانه ی بلوغ فکری در آدم هاست. باید ببینید با چگونه زنی در تعامل هستید. گرچه ممکن است او بخواهد سفیر کشورش بشود و شما خانواده ای گرم و صمیمی در خانه ای معمولی را ترجیح دهید. آینده ی شما بر اساس این تصمیم های او و واکنشی که شما به انتخاب هایش دارید ساخته میشود پس به ملاک های او بیشتر توجه کنید.

شناخت ن | تعاملات خانم ها

برخورد با دیگران شامل : خانوده، دوستان، همکاران و از همه مهمتر زیردستان را زیر نظر بگیرید. آیا وقتی گارسون را صدا میزند با او محترمانه رفتار میکند یا نگاهی مغرورانه به وی می اندازد؟ اگر او قبلا یک ازدواج ناموفق داشته به حرف هایی که در مورد همسر سابقش میزند توجه کنید.

اگر روابط متعددی را تجربه کرده و هر کدامشان بی سرانجام بوده به دیدگاه او نسبت به آن روابط و قضاوتی که دارد توجه کنید. اینگونه متوجه میشوید او زنی است متواضع و فروتن یا زنی خودخواه که در موقع سختی و فشار همه چیز را گردن طرف مقابل می اندازد.

روابط خانم ها با اطرافیان

روابط گرم و با اعتماد میتواند نشان دهنده ی یک دختر قوی و مهربان باشد. ببینید رفتار او با خانواده و دوستانش چگونه است. آیا او با والدینش با احترام صحبت میکند و به نصیحت های آن ها گوش میدهد یا برعکس به آن ها اهمیت نمیدهد و پشت سر خانواده اش صحبت میکند؟

آیا او دوستان صمیمی دارد که روابط گرم و نزدیکی بین آن ها برقرار باشد یا او دختری است با چندین هزار دنبال کننده در صفحات اجتماعی و دوستانی سطحی و موقت دارد؟ تعامل شما با دوستان و همکاران و خانواده ی او میتواند کمک شایانی به شناخت آن دختر کند.

در برابر مشکلات چه واکنشی نشان میدهد؟

سختی ها و مشکلات در زندگی همه وجود دارند و زندگی پر فراز و نشیب است. دقت کنید ببینید زن مورد نظرتان در برابر سختی ها و مشکلات، در برابر استرس و انرژی منفی و در برابر موقعیت های چالش برانگیز چگونه رفتار میکند؟ آیا با قدمی بزرگ از آن مشکل میگذرد یا در برابر سختی ها گریه میکند یا بشقاب ها و لیوان ها را میشکند؟ این موضوع در آینده ی زندگی مشترکتان بسیار تاثیر گذار است پس به آن خوب توجه کنید.

شناخت ن | سرگرمی های ن

دختری که سرگرمی های خوبی داشته باشد دختر شادتری است و از زندگی رضایت بیشتری دارد. این سرگرمی ها میتواند شامل بافتن باشد یا راجع به تاریخ و ت خوندن یا فیلم دیدن. دقت کنید او در زمان اوقات فراغت چه کاری انجام میدهد. البته اگر در زمان استراحت کاری کند که به علم هم مقداری مرتبط باشد یعنی او دختری باهوش است و ذهنی فعال دارد.

باورهای رایج و غلط نسبت به ن

حفظ و نگهداری ن کاری دشوار است

حفظ و تداوم هر رابطه ی صمیمی منوط به وقت گذاشتن و مراقبت از آن رابطه است. زن ها رابطه ای صمیمی میخواهند و برای همین توقع دارند مردی که با آن ها در تعامل است زیاد وقت بگذارد و همدیگر را بهتر بشناسند.
نگهداری زن ها سخت به نظر میرسد زیرا تصور میکنید آن ها پرتوقع و ایراگیر هستند اما در حقیقت آن ها متعهد و پایبند هستند و از این رو بیش از حد به سلامت رابطه توجه میکنند.

زن ها حسود هستند

زن ها محافظ و نگهبان رابطه ی صمیمی خود هستند و دوست دارند از رابطه ی خود با مردی که دوستش دارند محافظت کنند. دلیل این رفتار عدم اعتماد به همسرشان نیست بلکه از روی علاقه و دوست داشتن است و میخواهند رابطه شان را به بهترین نحو محافظت کنند. در این زمینه به مقاله ینشانه های عاشق شدن نمراجعه کنید.

زن ها مردان را محدود می کنند

زن ها دوست دارند در جریان مشکلات داخل شوند و راه حل ارایه دهند و مشکلات را سازماندهی کنند. برخلاف ن، مردها دوست دارند تنهایی از حل مشکلات بربیایند و زن ها را در جریان مسایل پیش رو نگذارند. در نتیجه زن ها سعی میکنند با سوال کردن و ارایه ی راهکار خود را در مشکلات دخیل کنند .
در چنین شرایطی مردها تصور میکنند زن ها قصد کنترل کردن آن ها را دارند و نمیخواهند مرد آزادی عمل داشته باشد. ممکن است دچار مشکلات و اختلافاتی در زندگی مشترک خود شوند که پیشنهاد می کنیم برای حل مشکلات و بهبود روابط زن و شوهر اززوج درمانیبهره ببرید.

ن از چه رفتارهایی خوششان می آید؟

شنونده خوبی باشید

برای فهمیدن آدم ها، گوش شنوا داشتن بسیار مهم است . زن ها دوست دارند حرف هایشان شنیده شود. حواستان را روی حالات و حرف های او بگذارید و اگر احساس کردید نیاز دارد بیشتر راجع به موضوعی صحبت کند از او سوال بپرسید.

شناخت ن | ادب و احترام

تمام زن ها از مری که مودب رفتار کند خوششان می آید. سعی کنید با ادب و احترام با زنی که در کنار شماست رفتار کنید.

نکات مثبتش را به زبان بیاورید

ن دوست دارند مورد ستایش واقع شوند. اگر او زنی باهوش یا زیبا یا خوش تیپ است به او بگویید و مطمئن باشید این رفتار روی او اثر میگذارد. در تعریف کردن جزئیات را در نظر بگیرید و کوچک ترین پیشرفت را به رویش بیاورید. به این صورت متوجه می شوند که به آن ها اهمیت می دهید.

برای دریافت مشاوره ی روانشناسی در زمینه ی شناخت ن میتوانید با مشاوران مرکز هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره ی9099075228و از تهران با شماره9092305265تماس بگیرید

منبع :بدون عنوانشناخت ن | ملاک های مهم در شناخت بهتر ن

عادت های بد و راه‌های رهایی از آن

انواع مواد مخدر | معرفی انواشع مواد مخدر خطرناک

خارش واژن | علل و انواع درمان‌های خارش واژن

ها ,ن ,های ,شناخت ,زن ,ی ,زن ها ,آن ها ,شناخت ن ,ن | ,در برابر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
news-one bioticpafi mahtabtvector behtarinvakil vistarayanehf horophiting kavirtarhecf hoimusic1 kartviseitchapemarkazei granroffvired